Activity Board Domeček 8v1

Neohodnoceno
Značka: TOOKY TOYS
790 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

Activity Board Domeček 8v1

Activity board Domeček je manipulační a edukační deska ze dřeva s osmi dotykovými mechanismy v podobě zámků, zavazovací šňůrky, zipu, knoflíku, labyrintu, zapínání opasku a ozubených koleček.

Co tato pomůcka rozvíjí?

Hračka přispívá ke zlepšení jemné motoriky a logického myšlení.

Rozvíjí jemnou motoriku dětí a procvičuje zručnost prstů. Díky tomu se pak dítě lépe naučí manipulovat se zipy, tkaničkami na botách, přezkami a knoflíky na oblečení. Manipulační deska má barevné ilustrace zvířátek, které se nacházejí pod uzamčenými dvířky.

Doplňkové parametry

Kategorie: DŘEVĚNÉ HRAČKY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Tooky Toys je značka, která se specializuje na výrobu dřevěných hraček pro děti. Společnost byla založena v roce 2012 a má sídlo v Německu. V nabídce Tooky Toys najdete širokou škálu dřevěných hraček jako jsou puzzle, stavebnice, vláčky, nástroje, kuchyňské potřeby a další hračky, které pomáhají rozvíjet kreativitu a fantazii dětí.

Tooky Toys se zaměřuje na výrobu kvalitních a bezpečných hraček, které jsou navrženy tak, aby splňovaly přísné bezpečnostní normy. Všechny hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva a používají se bezpečné a ekologické barvy a laky.

tooky_toy_logo

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz