Piklerové trojúhelník - přírodní

Neohodnoceno
Značka: MONTÍK
3 190 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

PIKLEROVÉ TROJÚHELNÍK - přírodní

PIKLEROVÉ TROJÚHELNÍK, kterému se také někdy říká piklerův trojúhelník či pikler triangle je skládací trojúhelnik na kterém dítě může procvičovat své lezecké potřeby, rozvíjet motorické dovednosti, fyzickou sílu a pohyblivost. Všechny děti rády lezou a trojúhelník jim toto všechno nabízí. A mnohem více!

Trojúhelník je pojmenován po Emmi Pikler, která ve své době razila myšlenku, že je více než důležité maximálně respektovat individuální rytmus dítěte a poskytnout mu veškeré možnosti k vlastní iniciativě, samostatnému pohybu a volné hře.

 

Materiál:

  • Kvalitní 18 mm silná překližka a bukové tyče o průměru 25 mm

 

Povrch:

  • Lak/barva - který splňuje normu EN71 Toy Safety Standard

 

Rozměry:

  • Trojúhelník - 80 x 85 x 72 cm (VxŠxH)
  • Průměr příček 25 mm

Barvy jsou odolné vůči otěru, snadno se čistí, může se otírat vlhkým hadříkem. Dřevo je přírodní produkt, a proto může mít různou strukturu.

 

Bezpečnostní pokyny:

  • Maximální zatížení 80 kg

 

Žebřík/skluzavka není součástí balení! Je však možné si ji dokoupit zvlášť ZDE.

Pravidelně kontrolujte, zda jsou šrouby správně dotaženy. Pravidelně utahujte všechny šrouby.

Dodávané ve smontovaném stavu.

Doplňkové parametry

Kategorie: MONTESSORI HRAČKY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg

Montík je nově vzniklá česká značka edukativních dřevěných hraček pro děti. Společnost se zaměřuje na kvalitu, bezpečnost a originalitu svých produktů a nabízí jak klasické, tak i moderní hračky od různých výrobců.

Mezi nejpopulárnější kategorie hraček, které Montík nabízí, patří dřevěné hračky, stavebnice, kreativní sety a didaktické hry pro děti různého věku. Důraz je kladen na edukaci a rozvoj dětských schopností při hraní.

Montík také nabízí řadu služeb a výhod pro své zákazníky, jako jsou rychlé dodání, možnost výběru z různých platebních metod, zákaznický servis a možnost vrácení zboží.

Celkově se Montík.cz jeví jako spolehlivý a kvalitní dodavatel hraček pro děti, s širokým výběrem produktů a služeb pro své zákazníky.

Logo-obrys-min

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz