13–18 měsíců Edukační box Midi 6 ks

od 1 roku
Neohodnoceno
Značka: TOOKY TOYS
1 699 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

13–18 měsíců Edukační box Midi 6 ks

Celkem 6 didaktických hraček od 1 roku v jednom balení

Vzdělávací Midi Box od Tooky Toy je určen pro batolata přibližně od jednoho roku do 18 měsíců. Obsahuje 6 Montessori didaktických hraček pro děti od 1 roku, které podporují zdravý psychomotorický vývoj vašeho dítěte, rozvíjí také jeho smyslové vnímání, logické myšlení, koordinaci ruka-oko, jemnou motoriku a další. Nechybí ani podrobný průvodce pro rodiče, díky kterému budete vědět, kdy dítěti hračku představit a jak si s ní hrát.

 

Balení obsahuje: 

  • Dřevěný setrvačník a vložku
  • Dřevěné vkládací puzzle se 3 geometrickými tvary
  • Dřevěné kladívko s kladívkem
  • Montessori vkládací krabičku 3v1
  • Obrázkovou knížku Moje nálada
  • Stohovací kelímky s čísly
  • Návod k použití a čeština

 

Bezpečné didaktické hračky pro nejmenší

Díky edukativnímu boxu nebudete kupovat zbytečně mnoho nevhodných nebo plastových hraček. Didaktické hračky Tooky Toy jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí, s použitím dřeva z udržitelného lesního hospodářství a dalších bezpečných materiálů. Barvy jsou netoxické a zcela bezpečné. Až dítě povyroste, přejde na další edukativní box 19-24 měsíců a tento si můžete nechat pro mladší sourozence nebo ho věnovat někomu jinému. Vzdělávací box Tooky Toy je vhodný jako dárek pro roční dítě.

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO NEJMENŠÍ
Záruka: 2 roky

Tooky Toys je značka, která se specializuje na výrobu dřevěných hraček pro děti. Společnost byla založena v roce 2012 a má sídlo v Německu. V nabídce Tooky Toys najdete širokou škálu dřevěných hraček jako jsou puzzle, stavebnice, vláčky, nástroje, kuchyňské potřeby a další hračky, které pomáhají rozvíjet kreativitu a fantazii dětí.

Tooky Toys se zaměřuje na výrobu kvalitních a bezpečných hraček, které jsou navrženy tak, aby splňovaly přísné bezpečnostní normy. Všechny hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva a používají se bezpečné a ekologické barvy a laky.

tooky_toy_logo

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz