LONDJI

Webová stránka značky: LONDJI

Londji je španělská značka hraček, která se specializuje na výrobu kreativních a edukativních hraček pro děti. Společnost byla založena v roce 2004 v Barceloně a její výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, originálním designem a důrazem na bezpečnost.

Londji vyrábí širokou škálu hraček pro děti různého věku, včetně puzzle, stavebnic, hry a dalších kreativních aktivit. Všechny výrobky jsou navrženy tak, aby podporovaly rozvoj fantazie a kreativity u dětí a zároveň poskytovaly vzdělávací a edukativní zážitky.

Londji klade důraz na použití ekologicky šetrných materiálů a výrobků a všechny hračky jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí. Firma také spolupracuje s neziskovými organizacemi a poskytuje finanční podporu na ochranu přírody.

V posledních letech se Londji stala velmi populární značkou hraček a její výrobky se prodávají v mnoha zemích po celém světě. Společnost získala mnoho ocenění za své inovativní designy a kreativní hračky a je považována za jednoho z předních výrobců kvalitních a edukativních hraček.

londji_logo

Cena

190750
1190750
5 položek celkem
LONDJI Jojo Kočka
190 Kč

KH-JT017U
LONDJI Jojo Lev
190 Kč

KH-JT015U
LONDJI Jojo Liška
190 Kč

KH-JT018U
LONDJI Razítkovací set písmenka
730 Kč

KH-AC007U
LONDJI dlouhé puzzle Na řece - 3m - 54 dílků KH-PZ301U

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz