19–24 měsíců Edukační box Maxi 6 ks

od 1 roku
Neohodnoceno
Značka: TOOKY TOYS
1 699 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

19–24 měsíců Edukační box Maxi 6 ks

Celkem 6 didaktických hraček do 2 let v jednom balení!

Vzdělávací box Maxi od Tooky Toy je určen pro batolata přibližně od 17 měsíců do 2 let. Obsahuje 6 Montessori didaktických hraček do 2 let, které podporují zdravý psychomotorický vývoj dítěte, rozvíjejí jeho logické myšlení, smyslové vnímání, koordinaci ruka-oko, jemnou motoriku a další. Nechybí ani podrobný průvodce pro rodiče, díky kterému budete vědět, kdy dítěti hračku představit a jak si s ní hrát.

 

Balení obsahuje:

  • 4 dřevěné skládací puzzle
  • tahacího psa na kolečkách
  • navlékací korálky s provázkem s dřevěnou jehlou a pouzdro
  • trojúhelník motorických aktivit
  • skládání obrázků z točících se kostek
  • obrázková knížka Malý a velký

 

Bezpečné vzdělávací hračky pro nejmenší

Díky edukativnímu boxu nebudete kupovat zbytečně mnoho nevhodných nebo plastových hraček. Didaktické hračky Tooky Toy jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí, s použitím dřeva z udržitelného lesního hospodářství a dalších bezpečných materiálů. Barvy jsou netoxické a zcela bezpečné. Až dítě povyroste, přejde na další vzdělávací box 25-36 měsíců a tento si můžete nechat pro mladší sourozence nebo ho věnovat někomu jinému. Vzdělávací box Tooky Toy je vhodný jako dárek pro batole.

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO NEJMENŠÍ
Záruka: 2 roky

Tooky Toys je značka, která se specializuje na výrobu dřevěných hraček pro děti. Společnost byla založena v roce 2012 a má sídlo v Německu. V nabídce Tooky Toys najdete širokou škálu dřevěných hraček jako jsou puzzle, stavebnice, vláčky, nástroje, kuchyňské potřeby a další hračky, které pomáhají rozvíjet kreativitu a fantazii dětí.

Tooky Toys se zaměřuje na výrobu kvalitních a bezpečných hraček, které jsou navrženy tak, aby splňovaly přísné bezpečnostní normy. Všechny hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva a používají se bezpečné a ekologické barvy a laky.

tooky_toy_logo

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz