7–12 měsíců Edukační box Mini 6 ks

Neohodnoceno
Značka: TOOKY TOYS
1 699 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

7–12 měsíců Edukační box Mini 6 ks

Celkem 6 didaktických hraček pro děti v jednom balení

Vzdělávací minibox od Tooky Toy je určen pro děti přibližně od 7 do 12 měsíců. Obsahuje 6 Montessori senzorických a didaktických hraček, které podporují zdravý psychomotorický vývoj dítěte a stimulují jeho smysly: zrak, hmat a sluch. Rozvíjí také jeho logické myšlení nebo koordinaci ruka-oko. Součástí je také podrobný průvodce pro rodiče, abyste věděli, kdy dítěti hračku představit a jak si s ní hrát.

 

Balení obsahuje:

  • První vkládací puzzle s vkládáním fotografií
  • První dřevěnou knížku
  • Ježka na kolečkách pro malé ručičky
  • Dřevěné chrastítko
  • Montessori vkládací krabičku na 3 míčky
  • 12 měkkých kostek s čísly od 0 do 9 a znaménky + a -

 

Bezpečné vzdělávací hračky pro nejmenší

Díky edukativnímu boxu nebudete kupovat zbytečně mnoho nevhodných nebo plastových hraček. Hračky Tooky Toy jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí, s použitím dřeva z udržitelného lesního hospodářství a dalších bezpečných materiálů. Barvy jsou netoxické a zcela bezpečné. Až dítě povyroste, přejde na další Educational Box 13-18 měsíců a tento si můžete nechat pro mladší sourozence nebo ho věnovat někomu jinému. Vzdělávací box Tooky Toy je vhodný jako dárek pro dítě.

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO NEJMENŠÍ
Záruka: 2 roky

Tooky Toys je značka, která se specializuje na výrobu dřevěných hraček pro děti. Společnost byla založena v roce 2012 a má sídlo v Německu. V nabídce Tooky Toys najdete širokou škálu dřevěných hraček jako jsou puzzle, stavebnice, vláčky, nástroje, kuchyňské potřeby a další hračky, které pomáhají rozvíjet kreativitu a fantazii dětí.

Tooky Toys se zaměřuje na výrobu kvalitních a bezpečných hraček, které jsou navrženy tak, aby splňovaly přísné bezpečnostní normy. Všechny hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva a používají se bezpečné a ekologické barvy a laky.

tooky_toy_logo

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz