Activity Board - Oceán

Akce Novinka od 1 roku
1 hodnocení
Značka: BUSY PUZZLE
3 900 Kč –48 %
WhatsApp Imajnbge 2024 04 05 at 02.16.08
3 900 Kč –48 % 1 999 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

Busy Puzzle - Oceán

Snažíte se přijít na způsob, jak vaše děti zabavit alespoň na hodinku, abyste si mohli oddychnout, ale klasické hračky už nefungují? Vyzkoušetje náš ACTIVITY BOARD!

Díky těmto deskám podpoříte dovednosti dítěte v oblasti jemné motoriky a logického myšlení. Může se stát, že vaše dítě bude ztrácet zájem o učení a růst, což může vést ke zpomalení ve vývoji jemné motoriky a koordinace rukou. Díky activity boardům může vaše dítě rozvíjet své psychomotorické dovednosti a smysly prostřednictvím zábavných a interaktivních prvků. A navíc tato hračka dokonale zapadne do každého dětského pokoje díky svému nadčasovému vzhledu.

Je vyrobena z odolné překližky a splňuje evropské bezpečnostní normy (EN-71) a má certifikát CE. Tato manipulační deska obsahuje až 17 prvků, které podněcují fantazii a zvědavost vašeho dítěte.

Díky různým zámkům, zvonkům, trubkám, okénkům, knoflíkům a dalším doplňkům se vaše dítě učí hrou a objevuje nové tvary, materiály a způsoby ovládání různých prvků. Sada obsahuje podstavec, který poskytuje stabilitu při hraní. S toutu aktivity deskou si můžete být jisti, že vybíráte nejen skvělou hračku, ale pomůcku, díky které budete žasnout jak rychle vaše dítě získává nové dovednosti.

Určeno pro děti od 3 let.

Rozměry produktu:

23 x 28 x 1 cm (VxŠxH)

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO NEJMENŠÍ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 11 kg

Busy board, také známý jako sensory board nebo activity board, je interaktivní hračka, která poskytuje dětem různé senzorické stimulace a pomáhá rozvíjet jejich jemnou motoriku a kognitivní dovednosti.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz