Domino sada XXL 1131 elementů

od 3 let
Neohodnoceno
Značka: BRIK
1 199 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

Domino sada XXL 1131 elementů

Sada obsahuje 1080 kostek ve 12 barvách (hnědá, černá, 2 odstíny modré, oranžová, červená, růžová, zelená, žlutá, fialová a bílá), 45 dalších dílků různých tvarů a 3 kuličky. Součástí sady jsou také 3 sáčky na šňůrky pro uložení a přenášení sady.

Dřevěné kostky domina jsou nejlepší volbou pro dítě od nejútlejšího věku. Sada je ideální pro celou rodinu - poskytne hodiny společné zábavy! Představená sada nabízí bezpečnou zábavu, která bude rozvíjet schopnosti vašeho dítěte.

 

Co tato pomůcka rozvíjí

Podporují rozvoj - kostky mají především krásné, živé barvy, které podněcují představivost nejmenších a podporují jejich kreativitu. Hra s nimi znamená také procvičování manuální zručnosti a koordinace oko-ruka.

Další zajímavosti - součástí sady je také řada zajímavých bonusů, které zábavu povýší o další stupeň vzrušení! Sada obsahuje mimo jiné 3 míče, houpačku, větrný mlýn, zvonek, závěsný míč, schůdky různých výšek, schody, mosty, skluzavky a mnoho dalšího.

 

Obsah balení

  • 1080 kostek
  • 45 dílků různých tvarů
  • 1 dřevěnou kouli
  • 2 barevné kuličky
  • 3 sáčky se šňůrkou

 

Materiál

Přírodní leštěné dubové dřevo.

 

Rozměry

Pytlík: 43 x 29 (V x Š)

Hmotnost: 4,5 kg

 

Bezpečnost

Vynikající kvalita a bezpečnost - kostky jsou pevně vyrobené, každá byla vyrobena ze dřeva a natřena speciální barvou. Navíc neobsahují žádné vyčnívající ostré části. Sada je certifikována podle norem CE a EN 71.

Vhodné pro děti od 3 let.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO NEJMENŠÍ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

George Bernard Shaw kdysi řekl: "Nepřestáváme si hrát, protože stárneme, ale protože si přestáváme hrát." Na tato slova myslíme pokaždé, když navrhujeme nový produkt. Jak můžeme inspirovat ke hře mladé a mladé srdcem? Doufáme, že vás stavění s našimi výrobky bude bavit stejně, jako nás baví stavět je pro vás!

Inspirujte se ke hře :)

brik_logo

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz