Dřevěná patrová postýlka

Neohodnoceno
1 870 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná patrová postýlka

Skládá se ze dvou malých postýlek. Jejich naskládaním na sebe, se na jedné straně vytvoří žebřík. Součástí je i nadrozměrná ložní přikrývka a prádlo, která umožňuje panenkám a plyšovým zvířátkům do velikosti 46 cm spát obzvlášť pohodlně.

Co tato pomůcka rozvíjí?

Motiv prádla je neutrální, takže si s hračkou mohou hrát děti bez ohledu na pohlaví.

Pod každou postýlkou se nachází úložný prostor pro odkládání doplňků. Děti ji mohou používat jako individuální postýlky nebo jako celou patrovou soupravu. Patrová postel je vyrobena ze dřeva se stabilní konstrukcí a zaoblenými hranami. Balení obsahuje předmontované části, které usnadňují montáž.

 

Rozměry

Postýlka: 50 x 28 x 48 (V x Š x H)

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO NEJMENŠÍ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Společnost Small Foot by Legler je německý výrobce dřevěných hraček a hraček pro děti. Společnost byla založena v roce 2011 a je součástí firmy Legler OHG, která je aktivní v oblasti hraček již více než 30 let.

Small Foot by Legler se specializuje na výrobu kreativních dřevěných hraček, které jsou určeny pro děti různého věku. Nabídka produktů zahrnuje například stavebnice, hudební nástroje, kreativní hračky a hry, dřevěné kuchyňské potřeby a mnoho dalšího.

Společnost je známá svým závazkem k udržitelné výrobě a využívá pouze dřevo z lesů s certifikací FSC. Navíc vyrábí své hračky podle evropských bezpečnostních norem a často spolupracuje s různými organizacemi, aby zajistila bezpečnost svých výrobků.

small_foot_logo

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz