Lidská blecha - životní cyklus

Novinka od 3 let
Neohodnoceno
Značka: STUKA PUKA
889 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

DŘEVĚNÁ VKLÁDACÍ HRA - BLECHA OBECNÁ

Věděli jste, že hmyz prochází úplnou i neúplnou přeměnou? Během svého života se vyvíjí, roste nebo mění podobu. Procházejí různými vývojovými stádii, aby se stali dospělými.

Skládačka "Moucha na stěně" doplňuje skládačku "Život brouka", vypráví bohatý příběh z entologie a ukáže dětem, co se skrývá v trávě!
Existuje tolik řešení!

 

Co vás tato vkládačka naučí?

Tato čtyřstupňová vkládačka vám představí jejich jedinečné schopnosti, rozmanitost forem výskytu a různé tvary. Můžete porovnat, jak vypadá moucha, vážka, blecha domácí, kobylka nebo brouk májovka v různých stádiích svého života.

 

Výhody:

  • Hra pomáhá s pochopením zrodu blechy obecné
  • Rozvíjí motoriku

 

Rozměry:

  • Rozměry: 27 x 29 cm (V x Š)
  • Balení obsahuje 26 dílků
  • Vkládačka má 4 úrovně

 

Materiál:

  • Dřevo ošetřeno přírodními oleji vhodnými pro děti

 

Povrch:

  • Lak/barva - přírodní dřevo s olejem

Doplňkové parametry

Kategorie: VÝUKA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Společnost se specializuje na výrobu dřevěných puzzle a her pro děti a dospělé. Hlavním cílem společnosti je vytvářet vzdělávací a zábavné hračky, které pomáhají rozvíjet kreativitu a fantazii dětí.

Společnost má sídlo v Polsku a všechny její produkty jsou vyráběny z certifikovaného dřeva s použitím bezpečných a ekologických materiálů. Nabídka produktů zahrnuje mnoho různých druhů puzzle, včetně velkých a složitých puzzle pro dospělé, jakož i menší a jednodušší puzzle pro děti. Kromě toho nabízejí také deskové hry a další hračky, jako jsou stavby a kreativní sady pro tvorbu.

stuka_puka_logo

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz