Dřevěný kočárek

od 1 roku
1 hodnocení
Značka: MONTÍK
999 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný kočárek

Hraní si na maminku je u holčiček časté a učí je přebírat zodpovědnost. Pokud je v této úloze chcete podpořit, vyberte pro ně dobré hračky. Tento kočárek pro panenky je sázkou na jistotu. Dítěti učaruje jeho retro design, který vypadá jako kočárky vyráběné dříve, ale nese v sobě i moderní vychytávky. Jeho moderní zpracování odpovídá současným trendům, a tak vyvolá v dětech pocit, že jsou opravdoví rodiče. Otočná kolečka snadno manévrují a holčičce se bude kočárek snadno řídit. Zalíbí se dětem od 1,5 roku.

Rozměry kočárku pro panenky  40 x 25 x 34 cm (vך×d).

 Věk 1+

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO NEJMENŠÍ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 11 kg

Montík je nově vzniklá česká značka edukativních dřevěných hraček pro děti. Společnost se zaměřuje na kvalitu, bezpečnost a originalitu svých produktů a nabízí jak klasické, tak i moderní hračky od různých výrobců.

Mezi nejpopulárnější kategorie hraček, které Montík nabízí, patří dřevěné hračky, stavebnice, kreativní sety a didaktické hry pro děti různého věku. Důraz je kladen na edukaci a rozvoj dětských schopností při hraní.

Montík také nabízí řadu služeb a výhod pro své zákazníky, jako jsou rychlé dodání, možnost výběru z různých platebních metod, zákaznický servis a možnost vrácení zboží.

Celkově se Montík.cz jeví jako spolehlivý a kvalitní dodavatel hraček pro děti, s širokým výběrem produktů a služeb pro své zákazníky.

Logo-obrys-min

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz