Dřívka přírodní - sada pro třídu

od 4 let
Neohodnoceno
Značka: MONTÍK
490 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřívka přírodní - sada pro třídu

Dřívka jsou důležitou součástí matematiky. Používají se při stavbě základnách tvarů, obrazců a písmen. Dodáváme v plátěném sáčku.

 

Obsah balení

Sada obsahuje celkem 150 ks dřívek:

  • červených
  • modrých
  • zelených
  • žlutých.

 

Rozměry

Délka dřívek je 10 cm, průměr 4 mm. Čtvercový průřez zaručuje, že se po stolech nekutálejí, hrany jsou zaoblené.

 

Pomůcka je ideální pro matematické prostředí hejného matematiky, ale lze využít i pro mnoho dalších aktivit. Stavba písmen, obrazců....mikádo atd...

Materiál je bukové dřevo z českých lesů.

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO ŠKOLY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Montík je nově vzniklá česká značka edukativních dřevěných hraček pro děti. Společnost se zaměřuje na kvalitu, bezpečnost a originalitu svých produktů a nabízí jak klasické, tak i moderní hračky od různých výrobců.

Mezi nejpopulárnější kategorie hraček, které Montík nabízí, patří dřevěné hračky, stavebnice, kreativní sety a didaktické hry pro děti různého věku. Důraz je kladen na edukaci a rozvoj dětských schopností při hraní.

Montík také nabízí řadu služeb a výhod pro své zákazníky, jako jsou rychlé dodání, možnost výběru z různých platebních metod, zákaznický servis a možnost vrácení zboží.

Celkově se Montík.cz jeví jako spolehlivý a kvalitní dodavatel hraček pro děti, s širokým výběrem produktů a služeb pro své zákazníky.

Logo-obrys-min

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz