Emoce - základní set

1 hodnocení
Značka: MONTÍK
350 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

EMOCE

Dřevěný set základních emocí: Prožijte emocionální dobrodružství s tímto kouzelným dřevěným setem!

Každý  obličej je pečlivě vybraný, aby zachytil škálu lidských emocí. Set obsahuje 6 různých dřevěných obličejů, které zobrazují hněv, štěstí, překvapení, znechucení, smutek, strach. Vaše dítě se může hrát a učit se poznávat a vyjadřovat různé emoce pomocí těchto jedinečných a krásně zpracovaných dvoudílných kartiček. 

Dřevěný set emocí je skvělým nástrojem pro rozvoj emocionální inteligence a komunikace.

Získávejte nové dovednosti a objevujte svět emocí s tímto kreativním a zábavným setem.

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO ŠKOLY
Hmotnost: 1 kg

Montík je nově vzniklá česká značka edukativních dřevěných hraček pro děti. Společnost se zaměřuje na kvalitu, bezpečnost a originalitu svých produktů a nabízí jak klasické, tak i moderní hračky od různých výrobců.

Mezi nejpopulárnější kategorie hraček, které Montík nabízí, patří dřevěné hračky, stavebnice, kreativní sety a didaktické hry pro děti různého věku. Důraz je kladen na edukaci a rozvoj dětských schopností při hraní.

Montík také nabízí řadu služeb a výhod pro své zákazníky, jako jsou rychlé dodání, možnost výběru z různých platebních metod, zákaznický servis a možnost vrácení zboží.

Celkově se Montík.cz jeví jako spolehlivý a kvalitní dodavatel hraček pro děti, s širokým výběrem produktů a služeb pro své zákazníky.

Logo-obrys-min

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz