Hra Logico

Neohodnoceno
Značka: TOOKY TOYS
410 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra Logico

Zcela jednoduchá, ale geniální logická hra pro děti od 3 let. V balení najdete dřevěnou hrací desku s 12 posuvnými barevnými válečky rozdělenými do 4 sloupců. Válečky je třeba přesouvat na desce do takové polohy, jakou ukazuje jedna z předloh. Předloh je 30. Čas dítěti měří přesýpací hodiny.

Co tato pomůcka rozvíjí?

Děti si zlepšují logické myšlení.

Cvičí si paměť, práci podle předlohy, sledují vzory, pojmenovávají základní barvy. Hra je vyrobena z kvalitních a pevných materiálů s ohledem na životní prostředí a bezpečnost dítěte.

Doplňkové parametry

Kategorie: ZÁBAVA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Tooky Toys je značka, která se specializuje na výrobu dřevěných hraček pro děti. Společnost byla založena v roce 2012 a má sídlo v Německu. V nabídce Tooky Toys najdete širokou škálu dřevěných hraček jako jsou puzzle, stavebnice, vláčky, nástroje, kuchyňské potřeby a další hračky, které pomáhají rozvíjet kreativitu a fantazii dětí.

Tooky Toys se zaměřuje na výrobu kvalitních a bezpečných hraček, které jsou navrženy tak, aby splňovaly přísné bezpečnostní normy. Všechny hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva a používají se bezpečné a ekologické barvy a laky.

tooky_toy_logo

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz