Hra s kladívkem Farma

Neohodnoceno
610 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra s kladívkem Farma

Díky dřevěnému kladívku a malým hřebíčkům bude vaše dítě na korkové podložce vytvářet obrázky s tematikou farmy. Koláže může tvořit podle 4 předlohových kartiček, nebo podle vlastní fantazie.

Co tato pomůcka rozvíjí?

Set pomáhá s rozvojem tvořivosti.

Děti si procvičí také jemnou motoriku a schopnost pracovat podle předlohy. Set obsahuje dřevěné postavičky farmáře a hospodářských zvířat, farmářský dům, části oplocení a další drobnosti na sestavení obrázků, korkovou podložku, dřevěné kladívko, 4 předlohy a 80 hřebíčků (připínáčků). Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: ZÁBAVA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Společnost Small Foot by Legler je německý výrobce dřevěných hraček a hraček pro děti. Společnost byla založena v roce 2011 a je součástí firmy Legler OHG, která je aktivní v oblasti hraček již více než 30 let.

Small Foot by Legler se specializuje na výrobu kreativních dřevěných hraček, které jsou určeny pro děti různého věku. Nabídka produktů zahrnuje například stavebnice, hudební nástroje, kreativní hračky a hry, dřevěné kuchyňské potřeby a mnoho dalšího.

Společnost je známá svým závazkem k udržitelné výrobě a využívá pouze dřevo z lesů s certifikací FSC. Navíc vyrábí své hračky podle evropských bezpečnostních norem a často spolupracuje s různými organizacemi, aby zajistila bezpečnost svých výrobků.

small_foot_logo

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz