Hra s kladívkem Tvary

Neohodnoceno
Značka: TOOKY TOYS
430 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra s kladívkem Tvary

Díky dřevěnému kladívku a malým hřebíčkům bude vaše dítě na korkové podložce vytvářet nejrůznější barevné obrázky z dřevěných tvarů. Koláže budou vytvářet podle předlohových kartiček barevně odlišených podle obtížnosti, nebo podle vlastní fantazie.

Co tato pomůcka rozvíjí?

Set pomáhá s rozvojem tvořivosti.

Děti si procvičí také jemnou motoriku a schopnost pracovat podle předlohy. Set obsahuje 30 dřevěných dílků s dírkami, z kterých si děti můžou vymyslet, co jen chtějí, korkovou podložku, dřevěné kladívko, 20 předloh a 35 hřebíčků (připínáčků).

Doplňkové parametry

Kategorie: ZÁBAVA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Tooky Toys je značka, která se specializuje na výrobu dřevěných hraček pro děti. Společnost byla založena v roce 2012 a má sídlo v Německu. V nabídce Tooky Toys najdete širokou škálu dřevěných hraček jako jsou puzzle, stavebnice, vláčky, nástroje, kuchyňské potřeby a další hračky, které pomáhají rozvíjet kreativitu a fantazii dětí.

Tooky Toys se zaměřuje na výrobu kvalitních a bezpečných hraček, které jsou navrženy tak, aby splňovaly přísné bezpečnostní normy. Všechny hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva a používají se bezpečné a ekologické barvy a laky.

tooky_toy_logo

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz