Hudební pultík

Neohodnoceno
Značka: TOOKY TOYS
890 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hudební pultík

Nádherně zpracovaný multifunkční hudební pultík s jasnými barvami zaujme každé malé dítě. Dětičky na něm najdou xylofon, valchu, bubínek, činely a dvě bicí paličky. Nechybí ani malá ozubená kolečka pro zvědavé ručičky. 

Co tato pomůcka rozvíjí?

Probuďte v nich lásku k hudbě.

Rozvíjejí si hudební sluch a další senzorické vnímání. Cvičí si také jemnou motoriku a koordinaci pohybů. Pultík je zabaví na hodně dlouho. Je vyrobený z kvalitních materiálů a nezávadných barev. Stačí ho jen položit na rovnou plochu a hudební produkce může začít.

Doplňkové parametry

Kategorie: SMYSLY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Tooky Toys je značka, která se specializuje na výrobu dřevěných hraček pro děti. Společnost byla založena v roce 2012 a má sídlo v Německu. V nabídce Tooky Toys najdete širokou škálu dřevěných hraček jako jsou puzzle, stavebnice, vláčky, nástroje, kuchyňské potřeby a další hračky, které pomáhají rozvíjet kreativitu a fantazii dětí.

Tooky Toys se zaměřuje na výrobu kvalitních a bezpečných hraček, které jsou navrženy tak, aby splňovaly přísné bezpečnostní normy. Všechny hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva a používají se bezpečné a ekologické barvy a laky.

tooky_toy_logo

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz