Kuličková zvuková dráha

Neohodnoceno
Značka: TOOKY TOYS
590 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvukostrom

Jakmile  kuličku vložíte do dírky v horní části dráhy, rozeznějí se postupně různé zvuky. Cestou dolu totiž kulička spadne na různě velké dřevěné listy. Tím vznikají rozdílné zvuky. Čím jsou listy větší, tím hlubší tóny vydávají.

Co tato pomůcka rozvíjí?

Hračka posiluje kognitivní vývoj a jemnou motoriku.

Zvukostrom je natřen netoxickými, výraznými duhovými barvami. Základna stromu má ozdobný plstěný okraj, který brání odkutálení kuliček. Děti si tak můžou pouštět kuličky a tříbit si své smyslové vnímání pořád dokola.

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO NEJMENŠÍ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Tooky Toys je značka, která se specializuje na výrobu dřevěných hraček pro děti. Společnost byla založena v roce 2012 a má sídlo v Německu. V nabídce Tooky Toys najdete širokou škálu dřevěných hraček jako jsou puzzle, stavebnice, vláčky, nástroje, kuchyňské potřeby a další hračky, které pomáhají rozvíjet kreativitu a fantazii dětí.

Tooky Toys se zaměřuje na výrobu kvalitních a bezpečných hraček, které jsou navrženy tak, aby splňovaly přísné bezpečnostní normy. Všechny hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva a používají se bezpečné a ekologické barvy a laky.

tooky_toy_logo

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz