Magnetická tabule

od 3 let
Neohodnoceno
Značka: MONTÍK
329 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnetická tabule

Senzační sada pro každé malé dítě. Vzdělávací magnetická tabule je zárukou skvělé zábavy bez ohledu na pohlaví. Kluci ji milují, holky ji milují - rodiče si také rádi hrají se svými dětmi. Multifunkční vzdělávací tabule podněcuje fantazii a kreativitu a zároveň procvičuje manuální zručnost těch nejmenších. Skvělá zábava zde nikdy nekončí - magnet a tabule s křídami nejen baví, ale také učí trpělivosti, rozvíjí soustředění a cvičí paměť. Jedná se o skvělý nápad na dárek pro každého malého školáka!

MULTIFUNKČNÍ - na tabuli jsou dvě strany - černá a bílá. Černá strana slouží k malování křídami, zatímco bílá strana je určena k malování fixem nebo k aranžování magnetických obrázků.

KOMFORTNÍ KRABIČKA - tabule a stojan zároveň tvoří praktickou krabičku, do které můžete snadno uložit všechny prvky hračky, aniž byste se báli, že je ztratíte.

 

Co tato pomůcka rozvíjí

ROZVÍJÍ KREATIVITU - jedná se o velmi kreativní hračku, se kterou se prakticky nekladou žádné meze - můžete nakreslit libovolné drobné umělecké dílo, sestavit zvířátka, lidi nebo dokonce celé tematické obrázky a pak k nim vymýšlet příběhy.

 

Obsah balení

  • 3x křída
  • pero
  • stírací houbička
  • sada magnetických kostek

KNIŽKA S PŘÍKLADY - pro začátek můžete využít brožuru s příklady, která je součástí sady a ve které najdete vzory, na jejichž základě můžete magnetické prvky uspořádat. Samozřejmě se jedná pouze o vzory, kterých se vůbec nemusíte držet - tvor s kravskou hlavou a slepičíma nohama? Proč ne :)

 

Materiál

Přírodní materiály a barvy vhodné pro děti.

Certifikace CE, EN 71

 

Rozměry

Tabule: 23 x 30 x 19 cm (V x Š x H)

Hmotnost: 530 g

 

Vhodné pro děti od 3 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO ŠKOLY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Montík je nově vzniklá česká značka edukativních dřevěných hraček pro děti. Společnost se zaměřuje na kvalitu, bezpečnost a originalitu svých produktů a nabízí jak klasické, tak i moderní hračky od různých výrobců.

Mezi nejpopulárnější kategorie hraček, které Montík nabízí, patří dřevěné hračky, stavebnice, kreativní sety a didaktické hry pro děti různého věku. Důraz je kladen na edukaci a rozvoj dětských schopností při hraní.

Montík také nabízí řadu služeb a výhod pro své zákazníky, jako jsou rychlé dodání, možnost výběru z různých platebních metod, zákaznický servis a možnost vrácení zboží.

Celkově se Montík.cz jeví jako spolehlivý a kvalitní dodavatel hraček pro děti, s širokým výběrem produktů a služeb pro své zákazníky.

Logo-obrys-min

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz