Montessori box Vkládačka 4v1

Výprodej
2 hodnocení
Značka: TOOKY TOYS
959 Kč –21 %
Montessori box Vkladačka 4v1 a
959 Kč –21 % 749 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nasazování Čísla, Tvary a Barvy

Dokonalá multifunkční didaktická pomůcka od Tooky Toy obsahuje nasazování kroužků i vkládací puzzle s tvary a čísly. Pod vkládacími tvary se dokonce skrývají hlavičky zvířátek. Celá hračka je velkoformátová, jednotlivé dílky jsou dobře opracované a namalované netoxickými barvami. Dětem se s ní dobře manipuluje a vy nemusíte mít strach o jejich zdraví.

Co tato pomůcka rozvíjí?

Děti si hraním rozvíjejí nejrůznější znalosti.

Učí se počítat, spojují si čísla s počtem teček na obrázku, poznávají základní tvary a zvířátka. V neposlední řadě se učí barvy, rozvíjejí si jemnou motoriku a koordinaci oko-ruka.

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO NEJMENŠÍ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Tooky Toys je značka, která se specializuje na výrobu dřevěných hraček pro děti. Společnost byla založena v roce 2012 a má sídlo v Německu. V nabídce Tooky Toys najdete širokou škálu dřevěných hraček jako jsou puzzle, stavebnice, vláčky, nástroje, kuchyňské potřeby a další hračky, které pomáhají rozvíjet kreativitu a fantazii dětí.

Tooky Toys se zaměřuje na výrobu kvalitních a bezpečných hraček, které jsou navrženy tak, aby splňovaly přísné bezpečnostní normy. Všechny hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva a používají se bezpečné a ekologické barvy a laky.

tooky_toy_logo

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz