Montessori houpačka - přírodní

Neohodnoceno
Značka: MONTÍK
2 680 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

MONTESSORI HOUPAČKA - přírodní

Zakázkově vyráběná Montessori duhová hrací houpačka nabízí spoustou různých způsobů, jak si ji užít. Pro kojence může být prolézačkou, malé děti se v ní mohou houpat, zatímco větší děti mohou zkoušet stabilitu. Může být použit jako stolička. Může též sloužit jako postel pro panenky. Umístěná na boku se může proměnit v úložiště nebo k vytvoření úkrytu. Její barevný vzhled rozzáří vaše děti i domov. Boční úchyty slouží k lepšímu ovládání houpačky a zabraňují přiskřípnutí prstů dítěte o spodní hranu.

Stimuluje smyslové orgány, rozvíjí svaly a zvyšuje pocit rovnováhy dítěte.

Barvy jsou odolné vůči otěru, snadno se čistí, může se otírat vlhkým hadříkem. Dřevo je přírodní produkt, a proto může mít různou strukturu.

Všech 9 spojnic zasunutých do zafrézovaných drážek je spojených na závrtnou matici a šroub.

Tuto houpačku je vhodné kombinovat s dalšími Montessori produkty, jako je např. tento žebřík/skluzavka.

 

Materiál:

  • 18mm překližka 

 

Povrch:

  • Barva / lak - které splňují normu EN71 Toy Safety Standard

 

Rozměry:

  • 84 x 40 x 39 cm (VxŠxH)
  • Hmotnost 6 kg
  • Nosnost 100kg 

 

Bezpečnostní pokyny:

  • Vhodné pro děti od 1 roku
  • Maximální zatížení 100 kg

Používejte pouze na měkkém podkladu - ideálně pěnové puzzle.

 

Pravidelně kontrolujte, zda jsou šrouby správně dotaženy. Pravidelně utáhněte všechny šrouby. Používejte pouze na podlaze. Dodávané ve smontovaném stavu.

Doplňkové parametry

Kategorie: MOTORIKA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg

Montík je nově vzniklá česká značka edukativních dřevěných hraček pro děti. Společnost se zaměřuje na kvalitu, bezpečnost a originalitu svých produktů a nabízí jak klasické, tak i moderní hračky od různých výrobců.

Mezi nejpopulárnější kategorie hraček, které Montík nabízí, patří dřevěné hračky, stavebnice, kreativní sety a didaktické hry pro děti různého věku. Důraz je kladen na edukaci a rozvoj dětských schopností při hraní.

Montík také nabízí řadu služeb a výhod pro své zákazníky, jako jsou rychlé dodání, možnost výběru z různých platebních metod, zákaznický servis a možnost vrácení zboží.

Celkově se Montík.cz jeví jako spolehlivý a kvalitní dodavatel hraček pro děti, s širokým výběrem produktů a služeb pro své zákazníky.

Logo-obrys-min

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz