Montessori přesypávání - želva- dřevěné edukativní puzzle

od 3 let
Neohodnoceno
Značka: STUKA PUKA
659 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

MONTESSORI PŘESYPÁVÁNÍ - EDUKATIVNÍ DŘEVĚNÉ PUZZLE - ŽELVA

Vytvořili jsme tabulku pro práci se smysly a trénink drobné motoriky. Tři dřevěné nádoby jsme označili geometrickými symboly a jejich protějšky jsme umístili na jednotlivá místa na skládačce.

Čtyři různé naběračky a lžička rozšíří hru o různé způsoby nabírání a nalévání. Vaše dítě může vytvářet obrazce podle kódu nebo volně manipulovat s jednotlivými přihrádkami.

Všechny prvky skládačky jsou pohyblivé; můžete přidávat, ubírat a rozdělovat místa skládačky a vytvářet tak vlastní verze obrázků. Nebojte se vybarvovat a zdobit jednotlivé dílky a experimentovat s formou vyplněním plastelínou nebo poklady nalezenými na procházce.

Nezapomeňte, že existuje tolik možností!

 

Co vás tato vkládačka naučí?

Díky této skládačce si vaše dítě procvičí jemnou motoriku a zároveň pozná používání jednotlivých tvarů předmětů a zdokonalí si tak i své logické myšlení.

  

Výhody:

  • Rozvíjí motoriku
  • Rozvíjí logické myšlení
  • Dítě získá větší pojem o různých tvarech předmětů a jejich barvách

 

Rozměry:

  • 29 x 29 cm (V x Š)
  • Balení obsahuje: 20 dílků + rámeček a kryt, 3 nádoby a 3 lžíce

 

Materiál:

  • Dřevo ošetřeno přírodními oleji vhodnými pro děti

 

Povrch:

  • Lak/barva - přírodní dřevo s olejem

Doplňkové parametry

Kategorie: SMYSLY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Společnost se specializuje na výrobu dřevěných puzzle a her pro děti a dospělé. Hlavním cílem společnosti je vytvářet vzdělávací a zábavné hračky, které pomáhají rozvíjet kreativitu a fantazii dětí.

Společnost má sídlo v Polsku a všechny její produkty jsou vyráběny z certifikovaného dřeva s použitím bezpečných a ekologických materiálů. Nabídka produktů zahrnuje mnoho různých druhů puzzle, včetně velkých a složitých puzzle pro dospělé, jakož i menší a jednodušší puzzle pro děti. Kromě toho nabízejí také deskové hry a další hračky, jako jsou stavby a kreativní sady pro tvorbu.

stuka_puka_logo

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz