Montíkova matematika v boxu – HRAD - rozšíření

Novinka od 5 let
1 hodnocení
Značka: MONTÍK
2 499 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

Montíkova matematika v boxu – HRAD - rozšíření

Rošiřující set k základnímu setu Montíkova matematika v boxu - HRAD. Další didaktický materiál, který napomáhá prostřednictvím motivačních úloh, her a aktivit rozvíjet matematickou gramotnost dětí (představa množství, upevnění početních operací, prostorová orientace apod.). Tematicky rozšiřující set navazuje na období spojené se středověkem (stejně jako v základním setu), takže se děti dozví další fakta  o historii.

Montíkova matematika v boxu - rozšíření obsahuje 

  • pracovní sešit A6 (1ks) – základní sešit k boxu se zadáním deseti úloh 
  • dřevěné prvky (5 úloh z pracovního sešitu) a zalaminované kartičky na manipulační činnosti a jejich obměny (5 úloh z pracovního sešitu)
  • celkem rozšiřující set obsahuje 10 úloh
  • metodika k přídavnému materiálu A6 (1ks)
  • pracovní sešit A6 (1ks) – přídavný materiál k boxu se zadáním deseti úloh
  • celý set dodáván v plátěném pytlíčku o rozměrech 26x35 cm

Školy si mohou po zakoupení produktu stáhnout a vytisknout libovolný počet pracovních listů.

Doplňkové parametry

Kategorie: OD 5 LET
Hmotnost: 1 kg

Montík je nově vzniklá česká značka edukativních dřevěných hraček pro děti. Společnost se zaměřuje na kvalitu, bezpečnost a originalitu svých produktů a nabízí jak klasické, tak i moderní hračky od různých výrobců.

Mezi nejpopulárnější kategorie hraček, které Montík nabízí, patří dřevěné hračky, stavebnice, kreativní sety a didaktické hry pro děti různého věku. Důraz je kladen na edukaci a rozvoj dětských schopností při hraní.

Montík také nabízí řadu služeb a výhod pro své zákazníky, jako jsou rychlé dodání, možnost výběru z různých platebních metod, zákaznický servis a možnost vrácení zboží.

Celkově se Montík.cz jeví jako spolehlivý a kvalitní dodavatel hraček pro děti, s širokým výběrem produktů a služeb pro své zákazníky.

Logo-obrys-min

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz