Počítací hra v pytlíku - Matematika

od 3 let
Neohodnoceno
Značka: STUKA PUKA
529 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

Počítací hra v pytlíku - MATEMATIKA

Krásných 14 kulatých dřevěných mincí uvede vaše dítě do kouzelného světa matematiky. Na jedné straně jsou na nich vyobrazeny arabské číslice a na druhé straně jsou ilustrovány příklady. Můžete z nich vytvořit libovolné rovnice k procvičování sčítání a odčítání. Až se vaše dítě začne nudit ve světě vědy, může pomocí obrázků z rubových stran znázornit aktuální počasí nebo přiřadit atmosférické jevy k ročním obdobím! Řešení je jako šafránu!

 

Výhody:

- 14 dílků
- Průměr: 6 cm
- Tloušťka: 5 mm
- Dodáváno s bavlněným pytlíkem
- Natřeno bezbarvým lakem bez zápachu vhodným pro děti

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO ŠKOLY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Společnost se specializuje na výrobu dřevěných puzzle a her pro děti a dospělé. Hlavním cílem společnosti je vytvářet vzdělávací a zábavné hračky, které pomáhají rozvíjet kreativitu a fantazii dětí.

Společnost má sídlo v Polsku a všechny její produkty jsou vyráběny z certifikovaného dřeva s použitím bezpečných a ekologických materiálů. Nabídka produktů zahrnuje mnoho různých druhů puzzle, včetně velkých a složitých puzzle pro dospělé, jakož i menší a jednodušší puzzle pro děti. Kromě toho nabízejí také deskové hry a další hračky, jako jsou stavby a kreativní sady pro tvorbu.

stuka_puka_logo

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz