Podložka na stůl - sebeobsluha - ČESKÁ VERZE

od 3 let
Neohodnoceno
Značka: STUKA PUKA
439 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

DŘEVĚNÉ PROSTÍRÁNÍ NA STŮL - STOLOVÁNÍ

Když se mladá dáma nebo gentleman rozhodnou vstoupit do světa savoir vivre sami, vyplatí se koupit si náš blok "Dobré mravy". Díky této podložce se vaše dítě naučí, jak správně rozložit nádobí, a užitečná slova mu připomenou názvy jednotlivých prvků. S námi bude zachovávání etikety během jídla tak snadné!

 

Co vás tato vkládačka naučí?

Díky tomuto dřevěnému prostírání na stůl vaše dítě zjistí, jaké je správné rozložení příborů a že každý kousek inventáře se používá na něco jiného.

  

Výhody:

  • Dítě získá větší pojem o stolování

 

Rozměry:

  • 35 x 45 cm (V x Š)

 

Materiál:

  • Dřevo ošetřeno přírodními oleji vhodnými pro děti

 

Povrch:

  • Lak/barva - přírodní dřevo s olejem

Doplňkové parametry

Kategorie: VYBAVENÍ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Společnost se specializuje na výrobu dřevěných puzzle a her pro děti a dospělé. Hlavním cílem společnosti je vytvářet vzdělávací a zábavné hračky, které pomáhají rozvíjet kreativitu a fantazii dětí.

Společnost má sídlo v Polsku a všechny její produkty jsou vyráběny z certifikovaného dřeva s použitím bezpečných a ekologických materiálů. Nabídka produktů zahrnuje mnoho různých druhů puzzle, včetně velkých a složitých puzzle pro dospělé, jakož i menší a jednodušší puzzle pro děti. Kromě toho nabízejí také deskové hry a další hračky, jako jsou stavby a kreativní sady pro tvorbu.

stuka_puka_logo

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz