Sada nářadí

Výprodej od 3 let
3 hodnocení
Značka: MONTÍK
899 Kč –44 %
W03D103C 白底03
899 Kč –44 % 499 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada nářadí

Dětské dřevěné nářadí v bedýnce je praktická sada pro začínající kutily. Díky praktickým rozměrům si tato sada najde své místo i v dětském pokoji. V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro vašeho malého opraváře. Může si s nimi představovat například  šroubování, řezání či zatloukání hřebíčků nebo používání různých klíčů. Váš malý kutil se při hře určitě zabaví a naplno se ponoří do role skutečného domácího mistra! Děti se potěší bohaté sadě nástrojů a dílů, mezi nimiž najdou pilu, šroubovák, kladívko, matice, různé klíče, jednoduše skvělé vybavení pro domácího kutila a opraváře.  

 

Dětské nářadí je vyrobeno z dřeva nejvyšší kvality, vydrží dětem dlouhá léta, zahrají se s ním i další generace. Dětská dílna vytvoří při hře na opraváře realistickou atmosféru, dítě může v bezpečí kutit a kreativně se rozvíjet. Při rozebírání, skládání a opravách různých věcí děti přicházejí na nová řešení, učí se logicky přemýšlet a koncentrovat na nové úkoly.

 

Materiál: dřevo

Rozměry uzavřeného boxu: cca. 21 cm x 31 cm x 8 cm

Rozměry otevřeného boxu: 42 cm x 31 cm x 5 cm

Délka náradí: cca. 16 cm

Doporučený věk: 3+

Doplňkové parametry

Kategorie: ZÁBAVA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 11 kg

Montík je nově vzniklá česká značka edukativních dřevěných hraček pro děti. Společnost se zaměřuje na kvalitu, bezpečnost a originalitu svých produktů a nabízí jak klasické, tak i moderní hračky od různých výrobců.

Mezi nejpopulárnější kategorie hraček, které Montík nabízí, patří dřevěné hračky, stavebnice, kreativní sety a didaktické hry pro děti různého věku. Důraz je kladen na edukaci a rozvoj dětských schopností při hraní.

Montík také nabízí řadu služeb a výhod pro své zákazníky, jako jsou rychlé dodání, možnost výběru z různých platebních metod, zákaznický servis a možnost vrácení zboží.

Celkově se Montík.cz jeví jako spolehlivý a kvalitní dodavatel hraček pro děti, s širokým výběrem produktů a služeb pro své zákazníky.

Logo-obrys-min

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz