Senzorické montessori sypání Raketa - jemná motorika

od 3 let
1 hodnocení
Značka: MONTÍK
290 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

Senzorické Montessori sypání Raketa - jemná motorika

Hra s posypem je vynikající příležitostí k procvičování jemné motoriky, podpoře smyslového vývoje a rozvoji kreativity u nejmenších dětí.

Doporučujeme smyslové hry s použitím přírodních produktů, jako je rýže, barevné kroupy, fazole, hrách, kávová zrna atd. Další atraktivní materiály, které lze použít k vysypávání: kinetický písek, barevné korálky, bambulky atd.

 

Materiál

Přírodní certifikovaná břízová překližka.

 

Rozměry

Destička: 26,5 x 18,5 x 0,6 cm (V x Š x H)

  

Vhodné pro děti od 3 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: MOTORIKA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Montík je nově vzniklá česká značka edukativních dřevěných hraček pro děti. Společnost se zaměřuje na kvalitu, bezpečnost a originalitu svých produktů a nabízí jak klasické, tak i moderní hračky od různých výrobců.

Mezi nejpopulárnější kategorie hraček, které Montík nabízí, patří dřevěné hračky, stavebnice, kreativní sety a didaktické hry pro děti různého věku. Důraz je kladen na edukaci a rozvoj dětských schopností při hraní.

Montík také nabízí řadu služeb a výhod pro své zákazníky, jako jsou rychlé dodání, možnost výběru z různých platebních metod, zákaznický servis a možnost vrácení zboží.

Celkově se Montík.cz jeví jako spolehlivý a kvalitní dodavatel hraček pro děti, s širokým výběrem produktů a služeb pro své zákazníky.

Logo-obrys-min

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz