SET Matematika

Novinka od 3 let
Neohodnoceno
7 760 Kč –14 %
SET TW0006 TW0001 TW0007 TW0008 matematika
7 760 Kč –14 % 6 599 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

SET Matematika

Objevte svět matematiky s Montíkovím matematickým setem! Tato kolekce produktů je navržena tak, aby podporovala rozvoj matematických dovedností u dětí od útlého věku. Pomocí interaktivních a praktických materiálů děti objevují základy počítání, geometrie a abstraktního myšlení. Každý prvek v sadě je pečlivě vybrán podle principů Montessori pedagogiky, aby podněcoval zvídavost, samostatnost a přirozený vývoj dětí. Od sčítání a odčítání po rozpoznávání tvarů a vzorů, naše Montessori produkty jsou klíčem k rozvoji matematického myšlení vašich dětí.

 Set obsahuje: Deska s číslicemi 1-20, Sada třídicích kulatých podnosů 1 - 10Dřevěná deska s 20 plstěnými kuličkamiDeska XL s čísly od 1 do 100

 

Threewood je ukrajinská rodinná značka, která vyrábí přírodní ručně vyráběné dřevěné vzdělávací pomůcky pro děti.

Inspirováni metodami Montessori vytváří různé desky, tácky, kartičky pro učení čísel, písmen, pro stimulaci rozvoje různých částí mozku, paměti, pozornosti, seznámení s jazyky, rozvoj jemné motoriky.

Hlavní naší zásadou je používání přírodních, ekologicky šetrných materiálů pro výrobu produktů (dřevo, přírodní olej, vlna).

Rodinná firma, která byla založena v roce 2017. Všechny naše výrobky jsou ručně vyráběny z ukrajinského dubového dřeva v dílně, která se nachází v Kyjevě na Ukrajině.

Všechny předměty jsou pečlivě zpracovány, dokončeny přírodním olejem, jsou příjemné na dotek a naprosto bezpečné pro děti.

threewood_logo

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz