SET Psaní

Novinka od 3 let
Neohodnoceno
6 669 Kč –14 %
SET TW0013 TW0036 TW0010 TW0038 psani
6 669 Kč –14 % 5 669 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

SET Psaní

Objevte krásu ručně vyráběného Montessori setu, který je navržený tak, aby podpořil rozvoj psaní u dětí. Každý kus je pečlivě vyroben z kvalitního dubového dřeva, což zaručuje trvanlivost a příjemný estetický zážitek. Tento kompletní set obsahuje vše, co vaše dítě potřebuje k tomu, aby se naučilo psát s jistotou a radostí. S Montessori produkty rozvíjejícími psaní se děti učí psát intuitivně a efektivně, zatímco si udržují hmatový kontakt s přírodními materiály. Přineste do vzdělávání vašich dětí prvky tradice, kvality a péče o detaily s tímto exkluzivním setem.

 Set obsahuje: Obtahovací deska XL (tiskací - CZ)Deska XL + dřevěný zásobník (malá tiskací - CZ), Pískovnice pro nácvik psaníObtahovací grafomotorická deska

Threewood je ukrajinská rodinná značka, která vyrábí přírodní ručně vyráběné dřevěné vzdělávací pomůcky pro děti.

Inspirováni metodami Montessori vytváří různé desky, tácky, kartičky pro učení čísel, písmen, pro stimulaci rozvoje různých částí mozku, paměti, pozornosti, seznámení s jazyky, rozvoj jemné motoriky.

Hlavní naší zásadou je používání přírodních, ekologicky šetrných materiálů pro výrobu produktů (dřevo, přírodní olej, vlna).

Rodinná firma, která byla založena v roce 2017. Všechny naše výrobky jsou ručně vyráběny z ukrajinského dubového dřeva v dílně, která se nachází v Kyjevě na Ukrajině.

Všechny předměty jsou pečlivě zpracovány, dokončeny přírodním olejem, jsou příjemné na dotek a naprosto bezpečné pro děti.

threewood_logo

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz