ŠKOLA JAKO ZÁKAZNÍK

ŠKOLA JAKO ZÁKAZNÍK: VZDĚLÁVACÍ POMŮCKY PRO BUDOUCNOST VAŠICH ŽÁKŮ

 

Vítejte na Montik.cz – Vášem portálu pro didaktické vybavení a edukační produkty!

Speciální vzdělávací platforma, kde jsme jako specialisté v oblasti vzdělávání spojili síly s pedagogy z praxe, abychom vytvořili unikátní databázi edukativních produktů. Montik.cz není jen dalším e-shopem, je to váš spolehlivý partner v moderním vzdělávání.

 

Proč vybrat pomůcky na Montik.cz? 
https://www.montik.cz/skola-hrou/

 

Originální a kvalitní produkty: Vyrábíme a navrhujeme edukační produkty v úzké spolupráci s pedagogy z praxe. U nás najdete výrobky, které jsou nejen inovativní, ale i skutečně funkční.

Exkluzivní nabídka: Jako jediní v ČR a SK nabízíme prémiovou řadu didaktického vybavení Threewood by Montik. Prozkoumejte kombinaci kvality, designu a vzdělávání.

Dřevěné edukační hry a pomůcky: Kromě vlastních produktů nabízíme také dřevěné edukační hry od renomovaných dodavatelů, které rozvíjejí nejrůznější oblasti.

Speciální sleva pro školy: Protože si vážíme našich vzdělávacích partnerů, nabízíme po registraci 10% SLEVU NA CELÝ SORTIMENT. Po registraci Vám zašleme unikátní kód, díky kterému bude mít škola vždy slevu 10%.

Bezplatné didaktické nástroje: Využijte našich generátorů didaktických pomůcek "Trimino" a "Já mám, kdo má?" a obohaťte bezplatně výuku ve svých školách.

Přidejte se k nám a objevte svět nových možností! 

Financovat naše pomůcky mohou školy z Operačního programu JAK, jako podpůrné opatření z doporučení žáků nebo z peněz školy ONIV. Pomůcky jsou vhodné pro individuální i skupinovou práci. Konkrétně pro PSPP jsou pomůcky ideální a to zejména boxy, které jsou právě pro PSPP vyvinuté.

https://www.montik.cz/boxy

 

 

Zaregistrujte se ještě dnes a získejte přístup k špičkovým didaktickým nástrojům a produktům, které zefektivní výukový proces a inspirují vaše studenty.

 

S Montik.cz je vzdělávání nejen efektivní, ale i inspirující. Vstupte s námi do nové éry vzdělávání!

Logo-bile-triko-min

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz