Topinkovač s příslušenstvím Modrý

Neohodnoceno
720 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

Topinkovač s příslušenstvím Modrý

Krásná dřevěná sada je skvělým doplňkem do každé dětské kuchyňky. Děti si nejdříve opečou toust, poté si ho natřou máslem a nakonec potřou malinovým džemem. Víko džemu drží díky suchému zipu. Set obsahuje topinkovač, 2 toasty, máslo, nádobku džemu, nůž a dřevěnou desku. 

Co tato pomůcka rozvíjí?

Páčka na topinkovači je mechanická.

Děti si také pohrají s kolečkem pro nastavení teploty nebo páčkou pro vyjímání topinek. Děti si také cvičí jemnou motoriku a koordinaci oko–ruka. Set je vyrobený z kvalitního dřeva a barev, dlouho vydrží a je zdravotně nezávadný.

Doplňkové parametry

Kategorie: ZÁBAVA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Společnost Small Foot by Legler je německý výrobce dřevěných hraček a hraček pro děti. Společnost byla založena v roce 2011 a je součástí firmy Legler OHG, která je aktivní v oblasti hraček již více než 30 let.

Small Foot by Legler se specializuje na výrobu kreativních dřevěných hraček, které jsou určeny pro děti různého věku. Nabídka produktů zahrnuje například stavebnice, hudební nástroje, kreativní hračky a hry, dřevěné kuchyňské potřeby a mnoho dalšího.

Společnost je známá svým závazkem k udržitelné výrobě a využívá pouze dřevo z lesů s certifikací FSC. Navíc vyrábí své hračky podle evropských bezpečnostních norem a často spolupracuje s různými organizacemi, aby zajistila bezpečnost svých výrobků.

small_foot_logo

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz