Trixeso lesní zvířátka 2

1 hodnocení
Značka: MONTÍK
299 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trixeso lesní zvířátka 2

Vítejte ve světě lesních zvířátek s naším dřevěným Trixesem - lesní zvířátka! Tato zábavná hra je inspirována klasickou hrou Pexeso a je určena pro děti i dospělé, kteří si chtějí užít skvělý čas plný zábavy a výzev.

V našem Trixesu - lesní zvířátka najdete 24 dřevěných tabulek. Hra obsahuje dva obrázky lesních zvířátek a jeden nápis s jejich jménem. Vaším úkolem je najít dvojice tabulek, které se navzájem shodují. Zdánlivě jednoduché? Avšak, každá hra je plná překvapení a výzvy!

Obrázky jsou ilustrované.

Trixeso - lesní zvířátka je nejen zábavnou hrou, ale také podporuje rozvoj důležitých dovedností. Děti se učí rozpoznávat a spojovat obrazy, posilují svou paměť a koncentraci. Zároveň se seznamují se jmény lesních zvířátek a rozšiřují své slovní zásoby.

Hrát je možné třemi způsoby

obrázek- obrázek - lehké

obrázek- název- těžší

obrázek- obrázek- název- nejtěžší

 

Toto dřevěné Trixeso - lesní zvířátka je skvělým dárkem pro děti od 3 let i pro celou rodinu. Užijte si společné chvíle plné zábavy a soutěže a objevte kouzlo lesního světa s naším Trixesem - lesní zvířátka!

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO ŠKOLY
Hmotnost: 1 kg

Montík je nově vzniklá česká značka edukativních dřevěných hraček pro děti. Společnost se zaměřuje na kvalitu, bezpečnost a originalitu svých produktů a nabízí jak klasické, tak i moderní hračky od různých výrobců.

Mezi nejpopulárnější kategorie hraček, které Montík nabízí, patří dřevěné hračky, stavebnice, kreativní sety a didaktické hry pro děti různého věku. Důraz je kladen na edukaci a rozvoj dětských schopností při hraní.

Montík také nabízí řadu služeb a výhod pro své zákazníky, jako jsou rychlé dodání, možnost výběru z různých platebních metod, zákaznický servis a možnost vrácení zboží.

Celkově se Montík.cz jeví jako spolehlivý a kvalitní dodavatel hraček pro děti, s širokým výběrem produktů a služeb pro své zákazníky.

Logo-obrys-min

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz