Velký montessori dětský stůl a židle

Neohodnoceno
Značka: MONTÍK
4 480 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

VELKÝ MONTESSORI DĚTSKÝ STŮL A ŽIDLE do dětského pokoje

Dva prvky, které společně vytváří jedinečný kus.

Díky své doplňkové a adaptivní formě tento nábytek posiluje u našich dětí smysl pro pořádek v oblasti aktivit. Vyplněním prázdného místa vhodným způsobem odhaluje dovednosti navazování vztahů mezi předměty. Tento set byl navržen ve formě, která si klade za cíl ukázat, že produkty s různými funkcemi lze používat za účelem integrity a naučit naše děti principu kompatibility mezi předměty.

Naším cílem je, aby naše děti vyrůstaly v kontaktu se dřevem, které je jednou z největších částí přírody, a aby cítily jeho přirozenost.

Výrobek je vyroben z vysoce kvalitního bukového dřeva a je potažen buď voskem nebo lakován. U obou variant je samozřejmostí certifikace EN71 pro děti.

Bukové dřevo je velmi pevné a pružné.

V případě použití včelího vosku má dřevo příjemnou vůni medu. Chrání před vlhkostí a nečistotami. Zajišťuje antistatistické vlastnosti povrchu (nepřitahuje prach). Poskytuje lehce sametový lesk. Voskovaný povrch se snadno čistí. Nátěr lze snadno obnovit i lokálně. Nevytváří na dřevě film, proto se neloupe. Voskované dřevo dýchá.

VOSK NEOBSAHUJE ŽÁDNÉ CHEMICKÉ PRVKY A JE BEZPEČNÝ PRO VAŠE DÍTĚ!

V případě použití laku je na výrobku vytvořen lehce lesklý film, který se snadno čistí. Hračky jsou označeny CE, testovány a vyhovují harmonizovaným normám Evropské unie pro bezpečnost hraček, které jsou mezinárodně akceptovány (směrnice 2009/48 / ES). Nábytek je zasílán v rozloženém nebo částečně rozloženém stavu. Je velmi snadné jej postavit, kompletní sada má vše, co je ke složení potřeba.

 

Výhody:

  • Dítě vyrůstá v kontaktu s jedním z nejlepších přírodních materiálů
  • Vyrobeno z vysoce kvalitního bukového dřeva
  • Potaženo voskem - příjemná vůně medu
  • Nepřitahuje prach, je antistatický, snadno se čistí
  • Výrobek je testovaný a splňuje normy EN71

 

Rozměry:

  • Stůl: 48 x 95 x 44 cm (VxŠxH)
  • Židle: 41 x 80 x 30 cm (VxŠxH)

Balení obsahuje: 1 židli, 1 stůl

 

Doporučeno pro děti od 9 měsíců do 8 let. Maximální nosnost do 90 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: VYBAVENÍ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg

Montík je nově vzniklá česká značka edukativních dřevěných hraček pro děti. Společnost se zaměřuje na kvalitu, bezpečnost a originalitu svých produktů a nabízí jak klasické, tak i moderní hračky od různých výrobců.

Mezi nejpopulárnější kategorie hraček, které Montík nabízí, patří dřevěné hračky, stavebnice, kreativní sety a didaktické hry pro děti různého věku. Důraz je kladen na edukaci a rozvoj dětských schopností při hraní.

Montík také nabízí řadu služeb a výhod pro své zákazníky, jako jsou rychlé dodání, možnost výběru z různých platebních metod, zákaznický servis a možnost vrácení zboží.

Celkově se Montík.cz jeví jako spolehlivý a kvalitní dodavatel hraček pro děti, s širokým výběrem produktů a služeb pro své zákazníky.

Logo-obrys-min

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz