Závodní dráha Klasik

Neohodnoceno
750 Kč
Skladem

doprava zdarma od

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závodní dráha Klasik

Tato dřevěná kaskádová závodní dráha obsahuje 4 autíčka, které si v závodech změří rychlost. Dětičky při hře pozorují jak se autíčka posouvají z jednoho patra na druhé, dělají přemety až projdou cílovou rovinkou.

Co tato pomůcka rozvíjí?

Závodní dráha patří do pokoje každého, kdo si rád hraje s autíčky.

Dráha je vyrobena z přírodního a bílého dřeva, jedno autíčko je přírodní, zbývající 3 jsou barevné, přičemž všechny jsou oboustranné s pogumovanými koly. Hračka rozvíjí jemnou motoriku dětí a koordinaci ruka-oko.

Doplňkové parametry

Kategorie: ZÁBAVA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Společnost Small Foot by Legler je německý výrobce dřevěných hraček a hraček pro děti. Společnost byla založena v roce 2011 a je součástí firmy Legler OHG, která je aktivní v oblasti hraček již více než 30 let.

Small Foot by Legler se specializuje na výrobu kreativních dřevěných hraček, které jsou určeny pro děti různého věku. Nabídka produktů zahrnuje například stavebnice, hudební nástroje, kreativní hračky a hry, dřevěné kuchyňské potřeby a mnoho dalšího.

Společnost je známá svým závazkem k udržitelné výrobě a využívá pouze dřevo z lesů s certifikací FSC. Navíc vyrábí své hračky podle evropských bezpečnostních norem a často spolupracuje s různými organizacemi, aby zajistila bezpečnost svých výrobků.

small_foot_logo

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz