LOTTIE

Webová stránka značky: LOTTIE

Lottie je britská značka panenek a hraček pro děvčata, která byla založena v roce 2012. Společnost se specializuje na výrobu panenek s reálným vzhledem, které jsou navrženy tak, aby podporovaly pozitivní tělesné obrazy u dívek a stimulovaly jejich zvídavost a kreativitu.

Lottie panenky mají realistické proporce těla, jsou oblečené do běžných a praktických oblečení a mají přirozený vzhled, bez make-upu nebo nadměrného zdobení. Tyto panenky jsou inspirovány skutečnými dívkami z celého světa, aby se dětem dostalo pozitivního vlivu a rozšíření kulturního povědomí.

Společnost klade důraz na kvalitu a bezpečnost svých výrobků a všechny hračky jsou vyrobeny z bezpečných a ekologicky šetrných materiálů. Lottie také spolupracuje s organizacemi zabývajícími se ochranou přírody a udržitelným rozvojem, aby minimalizovala svůj dopad na životní prostředí.

Lottie panenky a hračky jsou k dispozici v mnoha zemích po celém světě a společnost získala mnoho ocenění a uznání za svůj závazek podpořit pozitivní tělesný obraz u dívek a nabídnout kreativní a vzdělávací zážitky.

lottie_logo

Žádné produkty značky LOTTIE nebyly nalezeny...
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz